Adam Kiszewski

Planujesz aktualizację lub rozbudowę swojej strony www? A może chcesz zlecić wykonanie nowej witryny? To świetnie – cieszymy się, że Twój biznes w sieci będzie się rozwijał. Pamiętaj jednak, że wcale nie musisz zmieniać swojego hostingu na sugerowany przez wykonawcę strony! Jeśli jesteś zadowolony z jakości usług świadczonych przez swojego dostawcę, to możesz z nim zostać.

Czy trzeba zmieniać dostawcę hostingu?

Udało się – przyszedł czas, kiedy zdecydowałeś się odświeżyć swoją witrynę internetową. Nowy serwis  www nie tylko umożliwi Ci lepsze zaprezentowanie produktów czy usług, ale również zapewni łatwy dostęp do informacji, zakupów, kontaktu użytkownikom odwiedzającym Twój serwis.

Nowoczesna witryna, zgodna z aktualnymi trendami dotyczącymi projektowania dodatkowo poprawi komfort korzystania z niej. Dzięki tym wszystkim zmianom na pewno zauważysz większe zainteresowanie stroną w sieci, przez co przybędzie Ci potencjalnych klientów.

handsome hipster modern man designer working home using laptop at home

Warto zadbać o nowoczesną, przejrzystą stronę www oraz jej stabilny hosting.

Zastanawiasz się jednak, czy w takiej sytuacji musisz zmienić również firmę hostingową? Odpowiedź brzmi NIE – nowa witryna nie oznacza, że formalności związane z utrzymaniem strony, domeny czy hostingu musisz zaczynać od początku.

Wszystkie trzy podmioty działają niezależnie. To oznacza, że zmieniając tylko jeden z nich, możesz zachować pozostałe, z których jesteś zadowolony. Jeśli zatem korzystasz teraz z usług hostingowych Witrualne.net i chciałbyś kontynuować tę współpracę, ale masz w planach stworzenie nowej strony internetowej oraz innej domeny to… JEST TO MOŻLIWE!

Jeśli zdecydujesz się zostać:

  • zachowasz swoją atrakcyjną ofertę hostingową,
  • nie będziesz musiał zmieniać delegacji domeny
  • oszczędzisz czas i pieniądze – połączenie nowej strony ze starym hostingiem nic nie kosztuje

Właśnie dlatego nie warto zmieniać wszystkiego! Jeśli jesteś zadowolony z usług, jakie dostarcza Ci Wirtualne.net, zostań z nami! Dołożymy wszelkich starań, żeby dopasować Twój hosting do Twojej nowej strony – a nie odwrotnie. Dzięki temu nie będziesz musiał rezygnować z dotychczasowego serwera.

Połączenie strony  internetowej z hostingiem

Możesz nie wiedzieć, co zrobić, gdy nowa wersja Twojej strony:

  • tworzona jest o niestandardowy framework i potrzebujesz indywidualnych ustawień dla katalogu domowego;
  • wymaga PHP w wyższej wersji;
  • potrzebuje indywidualnych ustawień PHP

ale to nie problem! Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Wirtualne.net. Nasi konsultanci oraz administratorzy serwerów dołożą starań, by Twoja strona mogła zostać u nas i nadal działać w optymalny sposób.

Czego będziemy potrzebować, by zająć się Twoją nową stroną?

Wiadomości e-mail, w której prześlesz nam wymagania dotyczące witryny. To nic skomplikowanego! Znasz je jeśli piszesz stronę sam, z łatwością możesz uzyskać je od wykonawcy, a jeśli korzystasz ze skryptu – znajdziesz je na stronie jego autora.

Te kilka prostych kroków sprawi, że Twoja nowa witryna oraz zaufany dostawca hostingu będą mogli współpracować.

 

Jeśli korzystasz z usług Wirtualne.net i jesteś zadowolony z naszej pracy – niech tak zostanie. To właśnie z myślą o Tobie świadczymy swoje usługi jak najlepiej! Chcesz dołączyć do grona zadowolonych klientów? Skontaktuj się z nami!

 

Podobne tematy